Lalehzar-Bargh-header
درباره ما:

مجموعه ما متشکل از کادری مجرب با بیش از بیست سال حضور فعال در بازارصنایع برقی ایران می باشد. این مجموعه در راستای سیاست های مشتری محور خود همواره در تلاش است با کیفیت ترین محصولات را با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

همواره یکی از اصلی ترین اهداف ما ارائه خدمات سریع و آسان به مشتریان بوده است. در راستای تحقق این هدف بر آن شدیم تا فروشگاه اینترنتی لاله زار برق را در فضای مجازی به وجود آوریم تا هم میهنان عزیزمان بتوانند به سادگی محصولات مورد نظر خود را بررسی و انتخاب نمایند و تجربه خریدی آسان، سریع و به صرفه را با ما داشته باشند.

فروش آغاز تعهد ماست.

متاسفانه امروزه شاهد هستیم برخی افراد سودجو به منظور تامین منافع شخصی با فریب دادن مشتریان اقدام به فروش اجناس تقلبی و یا فاقد کیفیت می کنند. لذا این مجموعه تمامی محصولات ارائه شده را هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت تضمین می کند و همواره خود را به عنوان شریک تجاری مشتریان متعهد به ارائه محصولات مرغوب و با کیفیت می داند. برای این منظور با به کار گیری نهایت توان تعاملات خود را با تولید کنندگان و واردکنندگان محصولات افزایش داده ایم تا بتوانیم با کیفیت ترین محصولات را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار دهیم.

این فروشگاه برای آن دسته از مشتریانی که قصد خرید عمده دارند تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است. بنابراین، این دسته از مشتریان می توانند از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل با ما در تماس باشند و از این تخفیفات بهره مند شوند.

پیشنهادات و انتقادات شما باعث ارائه هرچه بهتر محصولات از جانب ما می شود. لذا همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.